درباره ما

mailایمیل دبستان پویشmail 

Pooyeshschool1994@yahoo.com

پیش دبستان و دبستان غیردولتی پسرانه پویش

مجموعه آموزشی پویش در سال 1373 فعالیت خود را در منطقه 6 آموزش و پرورش شهر تهران در محله یوسف آباد آغاز نمود. این مجتمع نام پویش را برگزید که پویا و بالنده هر سال یک گام به جلو باشد و با نیت خیر مؤسس محترم که همواره به فرزندان جمهوری اسلامی ایران عشق می‌ورزند. این محیط آموزشی را برای تربیت و تعلیم کودکان و دانش آموزان تاسیس نمودند.
فلسفه و نگرش حاکم بر سیاست گزاری و فعالیت‌های مجتمع برنامه ریزی برای استفاده هرچه بیشتر و بهتر از دوران تحصیل دانش آموزان می‌باشد. دورانی که دانش آموز مناسب‌ترین شرایط جهت آموختن و شکل گیری قابلیت‌ها و استعدادهای خود را دارا است. به همین منظور مؤسس و مدیر مجتمع از آغاز تاسیس تلاش داشته تا موجبات آموزش و فراگیری هرچه بیشتر و بهتر را برای دانش آموزان پویش فراهم آورده و از این دوران حساس و تأثیر گذار که تحقیقات نشان می‌دهد دانش آموزانی که در دوره ابتدایی با ناکامی تحصیلی روبرو هستند در دوره های تحصیلی دیگر دچار اشکال می‌شوند. به همین دلیل دست‌اندرکاران تعلیم و تربیت در پویش تمام کوشش خود را به تعلیم و تربیت دانش آموزان در این دوره معطوف کرده‌اند و در جهت رشد و شکوفایی استعدادهای فرزندان پویش تلاش می‌کنند. بر اساس همین دیدگاه که دانش آموزان را فرزندان خود می‌داند با در نظر گرفتن سن و نیازهای دانش آموزان برنامه های مختلف آموزشی و پرورشی جهت تعمیق معلومات و همچنین آموزش علوم و فنون مهارت‌های مختلف زندگی پرداخته است. 

باتوجه به شرایط کنونی و تعطیلی مدارس تمامی کلاس ها به صورت غیر حضوری برگزار می گردد.

-استفاده از دو پلت فرم کلاس آنلاین (SKY ROOM و BIG BLUE BUTTEN )که در صورت اختلال در هریک ، از دیگری استفاده می شود.
- تولید محتوای آموزشی با کیفیت بسیار خوب و بارگزاری ۲۰۰۰محتوای تولید شده در سایت آپارات مدرسه .
-استفاده از سیستم  LMS در سایت هوشمند مدرسه که کلیه فرایندهای آموزشی (  ارسال و دریافت تکالیف ، برگزاری آزمون ها ی آنلاین ، پیام ها ، گزارش ها و کارنامه ) در آن صورت می گیرد .
-پشتیبانی از کلاس های آنلاین و آفلاین و رفع اشکالات احتمالی در کمترین زمان.

درحال حاضر مجتمع آموزشی پویش 27 سال سابقه درخشان در بین خانواده‌ها دارد که توانسته است جوانانی توانمند با تحصیلات عالی را وارد بازار توسعه و فن آوری ایران عزیز بنماید.